من معتقدم زمان برای طرف من است. همه شما تا حدی درست می گویید، اما نه به روشی که ممکن است فکر کنید. من سعی نمی‌کنم جامعه را تقسیم کنم، سعی نمی‌کنم رقیبی برای SA:MP راه بیندازم، و یک نکته جانبی مهم: من کد کسی را نمی‌م. همه شما فکر می کنید که گربه از کیف بیرون آمده است، زیرا یک پست بد کلمه تمام متن مکالمه ای که بخشی از آن بود را از دست داده است. شما نگاهی به کیسه انداختید و فکر می کنید که همه چیز احمقانه است، که با توجه به کمبود اطلاعات قابل درک است. من سعی کردم نکات مهم را بدون فاش کردن جزئیات زیاد بیان کنم، متأسفانه نتیجه مع داد زیرا اکنون شما فقط نیمی از داستان دارید که می توانید از آن نتیجه بگیرید.

پس بیایید همه چیز را در آنجا قرار دهیم.

من سعی نمی کنم جامعه را از هم جدا کنم. با این حال، یک نفر در تلاش است آن را از بین ببرد - آنها اطلاعاتی را انباشته کرده اند، به روز رسانی های طولانی مدت را دریغ کرده اند، تهدید کرده اند که کل انجمن ها را حذف خواهند کرد (هفته گذشته)، و هر کسی را که بگوید شاید عالی نیست ممنوع می کند. این شخص قبلاً جامعه را تقسیم کرده است - دو نسخه موازی مجزا از مود را منتشر کرده است، سپس متعجب است که چرا جذب یکی آنطور که در ابتدا تصور می شد فراگیر نیست. برای بیش از یک سال، مردم درخواست کردند که 0.3.7 و 0.3dl ادغام شوند، در حالی که او همان جا نشسته بود و فکر می کرد آیا واقعاً کسی وجود دارد که آن را می خواهد. او گفته است که معتقد است جامعه در حال مرگ است، SA:MP در حال مرگ است و فقط یک یا دو سال دیگر فرصت دارد. و راضی است که این اتفاق بیفتد. برخی از ما مخالف هستیم و سعی کرده‌ایم او را متقاعد کنیم که کاری انجام دهد - یا ادامه دهد یا سلطنت را واگذار کند. کوچک شدن جامعه احتمالاً اجتناب ناپذیر است، اما تنها در صورت عدم حمایت از بین خواهد رفت - و این چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد.

یک اختلاف غیررسمی وجود دارد، جایی که بله، مردم گاهی اوقات سرگرمی و شوخی با یکدیگر دارند. اما به عنوان محلی برای شورش تاسیس نشد. این به این دلیل به وجود آمد که مردم SA:MP را دوست داشتند و مردم از Discord استفاده می کنند، بنابراین جامعه طبیعتاً می خواست هر دو را ترکیب کند. یک فروم غیر رسمی وجود دارد، خود کالکور قبلاً گفته بود اگر اینها را دوست ندارید خودتان بسازید، اما اکنون آنهایی را که دوست دارند ممنوع می کند. با این حال نه انجمن و نه اختلاف توسط من اداره نمی شود. آنها صرفاً نتیجه ناتوانی مناطق رسمی در حرکت به جلو هستند. این تقسیم نیست، این در حال پیشرفت است.

من سعی نمی کنم رقیب SA:MP را شروع کنم. دو تا از کلمات وجود دارد اشتباه "شروع"، و "رقیب". من چیزی را "شروع" نمی‌کنم، سعی می‌کردم علاقه‌مندی بیشتر به پروژه‌ای را که به خوبی در دست اجرا بود، بسنجم. اینها تعهدات مربوط به سال گذشته است:

[تصویر: JGgR39R.png]

هیچ چیز جدیدی در این مورد وجود ندارد، پس این چیست؟ و چرا رقیب نیست؟

من یک بار SA:MP را ترک کردم، بله، اما این 6 سال پیش بود - از آن عبور کنید!

من به SA:MP خیانت نمی کنم، و به کالکور خیانت نمی کنم - او کسی است که به SA:MP خیانت می کند، اما اکثر مردم قادر به جدا کردن این دو نیستند. بله، او آن را تأسیس کرد، اما این باعث نمی شود که آن را از آن خود کند. صدها نفر دیگر ساعت‌ها/روزها/هفته‌ها/سال‌های بی‌شماری را صرف کار روی این موضوع کرده‌اند، و آن را به شکل امروزی درآورده‌اند، اما فقط به این دلیل که کالکور تنها به یک بخش کوچک - کد سرور دسترسی دارد، او معتقد است که او مهمترین بخش است و می تواند تعیین کند که کجا برود و چه زمانی متوقف شود. در ابتدا بله، او بیشتر کارها را انجام داد، اما از خود بپرسید که صادقانه معتقدید چه کسی در چند سال گذشته بیشتر برای این مد انجام داده است - کالکور یا هر یک از این افراد:

[تصویر: IZYZXhB.png]

ما نمی خواهیم او را غصب کنیم، نمی خواهیم او یا کمک هایش را کوچک کنیم. او این مد را تأسیس کرد، مردم را درگیر کرد، اما همه آن افراد دیگر به او کمک کردند تا آن را به جایی که امروز است برساند، و این افراد - جامعه هستند که سرکوب و نادیده گرفته می‌شوند. من سعی کرده‌ام به‌عنوان یک میانجی عمل کنم، دیدگاه‌های کالکور را به مردم، و دیدگاه‌های جامعه را به او برسانم، و از هر دو طرف به خاطر آن انتقادات بی‌پایانی دریافت کردم. من همچنین مکرراً سعی کرده‌ام که Kalcor پاس را اجرا کنم/به‌روزرسانی مود را به شخص دیگری انجام دهم (ااماً نه من، اما هیچ کس دیگری در کار نیست). پاسخ ها چه بود؟

او باور نمی کند که من قادر به اضافه کردن ویژگی های جدید بزرگ هستم. البته او هیچ‌کدام را هم اضافه نمی‌کند، و در واقع معتقد نیست که چیزی اضافه شود، پس چرا این مهم است؟

او یک نقشه می خواست. اولویت‌های اصلی من رفع اشکالات، بهبود شکاف‌های آشکار در API و ایجاد یک پلتفرم بهتر برای زبان‌های دیگر بود - یعنی یک API C/plugin مناسب. نه حتی کارهای سخت و کارهایی که بیش از آن نشان داده ام که توانایی دارم. اما ظاهراً این به عنوان یک طرح واجد شرایط نیست.

به قول او دقیقاً "آنها لیاقتش را ندارند". این چیزی است که او در مورد این جامعه فکر می کند که ظاهراً من هستم که سعی می کنم از هم جدا شوم، و ایده کسی که سعی دارد آن را ادامه دهد.

هیچ کس به این فکر نمی کند که بخواهد ترک کند، این کاملاً واضح و کاملاً طبیعی است. ما مخالفت می کنیم که او همه چیزهای دیگر را با خودش پایین بیاورد. این یک انجمن است - یک انجمن عالی با تعداد زیادی از دوستان قدیمی بسیار خوب، که حول یک مد نزدیک با یک رهبر کنترل کننده پارانوئید متمرکز شده اند. ما می خواهیم این مرکز را جابجا کنیم، همین. ما نمی‌خواهیم SA:MP را از بین ببریم، ما نمی‌خواهیم جامعه را از هم جدا کنیم (این موضوع به این دلیل مشخص شد که من سعی می‌کردم جامعه روسیه را که مدت‌ها نادیده گرفته شده بود درگیر کنم، بنابراین افرادی را که قبلاً از هم جدا شده‌اند بازگردانیم)، ما می‌خواهیم از ادامه آن اطمینان حاصل کنید - زیرا کالکور این کار را نمی کند.

بنابراین من به شما می دهم:

open.mp

این پروژه است (و دامنه، تالارهای گفتگوی همبرگر شات فقط موقتی بودند تا زمانی که انجمن واقعی را راه اندازی کنیم، که هنوز اتفاق نیفتاده است). تیمی متشکل از بیست و دو نفر از افراد برتر San Andreas Multiplayer - صاحبان سرور، اسکریپت‌نویسان، آزمایش‌کنندگان و سایر رهبران جامعه که با هم کار می‌کنند تا همه چیز را از ابتدا بازسازی کنند. ایجاد یک انجمن جدید آسان است. چیزی که همیشه کنترل کالکور را تقویت می کرد، تنها دسترسی او به منبع mod بود. یک نسخه لو رفته وجود دارد، اما از همان ابتدا کاملاً روشن کردم که ما در این زمینه راه اصلی را در پیش خواهیم گرفت و به هیچ وجه از استفاده از آن خودداری می کنیم. بنابراین، ما همه چیز را از ابتدا دوباره پیاده سازی کرده ایم. ما در ابتدا می خواستیم یک نسخه کامل 1.0 را منتشر کنیم، با این اطلاعیه که اولین کسی بود که در مورد آن شنیده بود، اما اکنون این اتفاق نمی افتد. اما خیلی هم دور نیست

فورک هایی وجود داشته است، اما آنها دو مشکل عمده داشتند: 1) آنها از کد سرقت شده استفاده کردند، چیزی که ما نمی کنیم، و 2) آنها سعی داشتند چرخ، زبان های برنامه نویسی جدید، ویژگی های کاملاً متفاوت و غیره را دوباره اختراع کنند. این کاملاً با عقب سازگار است. شما می توانید سرور خود را به سرور ما تغییر دهید، همان اسکریپت را اجرا کنید، و بازیکنان شما حتی متوجه نشوند. البته برنامه‌هایی برای ویژگی‌ها و بهبودهای جدید در طول زمان وجود دارد، اما در حال حاضر تمرکز بر روی سازگاری، ثبات، و رفع اشکال است (اصلاحاتی که ما به‌عنوان یک جامعه قبلاً انجام داده‌ایم زیرا Kalcor این کار را نمی‌کرد).

من بیش از یک سال تلاش زیادی کردم تا با Kalcor روی بهبود SA:MP کار کنم، اتفاقاً یک برنامه پشتیبان داشتم. بنابراین، اگر معتقدید رویکرد او در شرف تغییر است و به‌روزرسانی‌های ناگهانی اتفاق می‌افتد، می‌توانید به او بچسبید (و اگر این شکست باعث شود، ما در واقع در هدف اصلی موفق بوده‌ایم). یا می‌توانید با اکثریت جامعه که می‌دانند مشکلی وجود دارد و می‌خواهند آن را برطرف کنند، بچسبید - کسانی که در تمام این‌ها در کنار شما بوده‌اند، کمک کرده‌اند، آموزش می‌دهند، میزبانی می‌کنند و رهبری می‌کنند.

این شما هستید که تصمیم می گیرید به نظر شما چه کسی به SA:MP خیانت کرده است. شما می دانید ما را کجا پیدا کنید.

مرجع سمپ جی تی آی سن اندریاس آنلاین

داستان مردن SA:MP و ظهور open.mp

جامعه ,وجود ,کالکور ,کرده ,ابتدا ,مردم ,وجود دارد، ,وجود دارد ,نادیده گرفته ,کرده اند، ,تأسیس کرد،
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها